LT | EN | RU

Susisiekite su mumis

Pavadinimas: UAB SVEIKATA IR OZONAS, Vilnius, Šeimyniškių 21,tel.; 868485504
El. p.: info@sveikatairozonas.lt
Ozonas- gamtos dovana sveikatai ir grožiui. Čia laukiamas kiekvienas, besirūpinantis savo sveikata.Taikomos nuolaidos.

Vėžys ir ozonas

Vėžys ir ozonas | 2012-06-12 12:11:39

Vėžys ir ozonas

Vėžio gydymas ozonu yra viena iš labiausiai ginčytinų temų. Dauguma ligonių pradeda gydymąsi ozonu, kai jau nebepadeda kiti gydymo metodai. Tačiau tada jau būna per vėlu, nes liga žymiai pažengusi ir įsisenėjusi.

Pirmieji šioje srityje pradėjo dirbti mokslininkai JAV. Jau 1980 metais buvo skelbiami pirmieji straipsniai apie teigiamą gydymo efektą ozonu pelėms, sergančioms pieno liaukų karcinoma . Vašingtono universiteto gydytojai nustatė, kad 8 dienas veikiant ozonu vėžines ląsteles, paimtas iš plaučių, krūtų ir gimdos, jų augimas buvo pristabdytas, o sveikų ląstelių vystymuisi įtakos neturėjo. Tai paaiškinama tuo, kad vėžinės ląstelės nesugeba atlaikyti ozono sukeliamo oksidacinio poveikio. Pirmasis su žmonėmis pradėjo dirbti vokiečių chirurgas Jochim Varro. 1983 metais jo paskelbtų darbų rezultatai abstulbino visą pasaulį. Jis teigė, kad vėžio atsiradimui turi įtakos ne virusai ar bakterijos, o pačiame organizme dėl metabolizmo sutrikimų atsiradusios ir susvetimėjusios (suvėžėjusios) ląstelės. Gydant ligonius ozonu pastebėta, kad:

  1. Sumažėja spindulinio ar cheminio gydymo pašalinis veikimas, ligoniai geriau jaučiasi..
  2. Vėliau recidyvuoja (atgyja) vėžys ar atitolinamas metastazavimo (išsisėjimo) į kitus organus laikas.
  3. Prailgėja išgyvenamumas ir geresnė prognozė net tiems ligoniams, kurie jau nebeoperuotini, kurie nepakelia spidulinio ar cheminio gydymo dėl jų pašalinio veikimo.
  4. Dauguma ligonių po operacinio ar kito gydymo taikant ozonoterapiją gretai atgauna jėgas, gali grįžti prie įprastinio darbo ir gyvenimo režimo.

Kubos ir europos tyrinėtojai nuo 1990 metų naudoja ozonoterapiją kaip papildomą gydymo priemonę šalia tradicinio vėžio gydymo. Kubos ozono centro mokslininkai bendradarbiaudami su ligoninių gydytojais taikė ozono rektalines insufliacijas pacientams sergantiems prostatos vėžiu, kurie tuo pačiu metu buvo gydomi cheminiais vaistais ir šešias savaites spinduline terapija. Tiems, kurie nebuvo gydomi ozonu,84% pacientų stebėti pašaliniai reiškiniai (spindulinis dermatitas, cistitas ir proktitas), o „ozono“ grupės pacientams tik 52%. Po mėnesio, baigus gydymą, ozonu negydomiems ligoniams prostatos specifinis antigenas sumažėjo iki 10mg/ml 52%, o gydytiems ozonu - 92%. Gydytojai akušeriai-ginekologai iš Nižnij Novgorod Medicinos akademijos ozonu gydė moteris, sergančias kiaušidžių vėžiu ir vartojančias cheminį vaistą. Pastebėta, kad tos moterys, kurioms buvo taikyta ozonoterapija, jautėsi žymiai geriau, mažiau pykino ir vėmė, geriau miegojo, pagerėjo apetitas. Be to šioms moterims nustatytas humoralinį imunitetą stiprinantis poveikis, suaktyvėjusi apsauginė sistema. Ispanijos gydytojai gavo labai gerus rezultatus gydant ozonu spindulinį cistitą- kraujavimas iš šlapimo pūslės sustojo. Italų gydytojas Velio Boči nustatė, kad vėžinės ląstelės, skirtingai nei sveikosios, bujoja hipoksinėje (mažai deguonies turinčioje) aplinkoje. Todėl gydymas ozonu, kurio metu audiniai gauna padidintą kiekį deguonies, kontroliuoja bei pristabdo vėžio vystymąsį bei augimą. Nors daug gerų rezultatų pasiekta taikant ozono terapiją sergantiems vėžiu ir įrodytas ozono teigiamas efektas, vis tik  dauguma tradicinės medicinos gydytojų į tai žiūri skeptiškai. Velio Boči teigia, kad sunkiai sergantiems ligoniams tikrai jau nebegali padėti joks gydymas, tačiau esant galimybei, jis rekomenduoja taikyti ozonoterapiją pačioje gydymo pradžioje kartu su kitais gydymo metodais. Gydytojas įsitikinęs, kad dauguma pacientų turėtų geresnius gydymo rezultatus, ir apgailestauja, kad onkologai jam niekada neleido atlikti tyrimų. Daugumoje europos šalių ozonoterapija sėkmingai taikoma gydant vėžį ir dešimtys tūkstančių ligonių pagerėja ar net pasveiksta, o šimtai amerikiečių pradeda pripažinti teigiamą ozono poveikį gydant vėžiu sergančius pacientus.