Svorio Belgija

Transportas iš/į Belgiją

svorio Belgija ar numesiu svorio sustabdydamas depo

Svorio Belgija. Belgija Lietuva mikriukas Turinys Jei gautasis svorio Belgija svoris viršija realų siuntos svorį, kaina skaičiuojama pagal tūrinį svorį.

Vieno paketo maksimalus svoris 30 kg. Siuntoms į Svorio Belgija kaina nustatoma atsižvelgiant ir į siuntos tūrinį svorį.

Siuntos į Latviją

Siunčiame į Europą nuo mažiausių iki 30 kg sveriančių siuntų. Kaip veikia siuntos autobusais Atsiskaitykite patogiu būdu: grynais ar banko kortele, esant poreikiui išrašome sąskaitą faktūrą.

svorio Belgija hflc svorio metimo rezultatai

Pateikite siuntų darbuotojui siuntėjo ir gavėjo duomenis. Jei siunčiate siuntą su pristatymu į vietą, pateikite tikslų gavėjo adresą, pašto kodą ir kontaktinį telefono numerį.

Pixabay nuotr. Atsisiųsti 1 nuotr.

Tikslesnę informaciją Jums pateiks terminalo darbuotojas. Vieno paketo svoris ribojamas iki 30 kg.

svorio Belgija geriausias kūno riebalų deginimo papildas

Maksimalus leidžiamas svorio Belgija ilgis į Europą ir ne ES valstybes yra cm. Maksimalus paketo dydis yra cm, ir šį dydį sudaro paketo ilgio ir apimties suma. Už negabaritinių siuntų, kurių bendra trijų svorio Belgija ilgis, plotis ir aukštis suma svorio Belgija svorio Belgija, o viena iš kraštinių ne didesnė kaip 70 cm ir reikalaujančių specialių transportavimo sąlygų, pervežimą taikomas papildomas mokestis.

svorio Belgija ed sheeran numesti svorio

Siuntos svorio Belgija patarimai Kad Jūsų siunta Belgijoje gavėją pasiektų saugiai ir greitai, būtina ją tinkamai supakuoti. Keli patarimai ką reikėtų daryti ir ko ne pakuojant siuntinį.

svorio Belgija riebus kūnas lieknas

Taip pat perskaitykite.

Svarbi informacija