LT | EN | RU

Susisiekite su mumis

Pavadinimas: UAB SVEIKATA IR OZONAS, Vilnius, Šeimyniškių 21,tel.; 868485504
El. p.: info@sveikatairozonas.lt
Ozonas- gamtos dovana sveikatai ir grožiui. Čia laukiamas kiekvienas, besirūpinantis savo sveikata.Taikomos nuolaidos.

Širdies ir kraujagyslių ligos

Širdies ir kraujagyslių ligos | 2010-07-28 12:16:51

Ozonas nėra eksperimentinis vaistas. Jis yra vartojamas nuo I pasaulinio karo. Ilgametė praktika ir patirtis gydant milijonus žmonių įvairiose pasaulio šalyse įrodė, kad ozonas yra efektyvus ir saugus. Nesuteikti pacientui galimybės gydytis ozonu reiškia nepadėti besikreipiančiam pagalbos.

Širdies ir kraujagyslių sistemos ligos

Šioms ligoms gydyti ozonas yra naudojamas daugiau kaip 40 metų. Taikant įvairius ozonoterapijos metodus ozonu gydomi širdies stenokardiniai priepuoliai, ritmo sutrikimai, širdies ir galvos smegenų infarktai, padidintas AKS, širdies nepakankamumas, padidintas cholesterolio kiekis, aterosklerozė ir kitos ligos, kurios atsiranda dėl sutrikusios kraujotakos. Ozonas pagerina deguonies atsipalaidavimą iš ląstelių, pagerina kraujotaką, didina ligonio fizinį aktyvumą. Pastebėta, kad po ozonoterapijos kurso (6 – 8 procedūrų) fizinis aktyvumas padidėja 8 – 12%, ypač pagerėja širdies darbas fizinio krūvio metu, sumažėja tachikardija. Gydant stenokardinius širdies skausmus Kuboje ozonoterapija taikoma kaip įprastinis gydymo būdas jau daug metų. Pacientams žymiai suretėja stenokardinių skausmų priepuolai, o kartais net išnyksta, sumažėja dusulys, jie jaučiasi energingesni ir stipresni, gali atlikti didesnį fizinį krūvį. Ozonas, aktyvindamas raudonuosius kraujo kūnelius (eritrocitus),  pagerina jų metabolizmą, todėl daugiau išsiskiria adenozintrifosfato ( ATF - tai organizmo energija) ir daugiau deguonies patenka į žmogaus audinius. Ypač tai svarbu tiems pacientams, kurių audiniai ilgą laiką stokojo deguonies dėl vienokių ar kitokių priežasčių (sergant širdies, plaučių ligomis, cukriniu diabetu ir kt.).

Ozonas keičia kraujo struktūrą ir gerina jo tekėjimą venomis ir arterijomis. Jo dėka pakinta eritrocitų membranos elektrinis krūvis, todėl nebesusidaro vadinamieji “monetiniai stulpeliai”, kurie gali užkimšti smulkias kraujagysles, tuo pačiu padidėja eritrocitų lankstumas ir elastiškumas, jie geriau prateka pro smulkiąsias ar aterosklerozės pažeistas kraujagysles. Šio poveikio pasekoje širdis, smegenys ir kiti gyvybiškai svarbūs organai geriau aprūpinami deguonimi, pagerėja jų veikla.

Anglijos gydytojai pastebėjo, kad nedidelės ozono dozės mažina trombocitų agregaciją (sulipimą), dėl ko kraujas tampa skystesnis, nebereikia vartoti kraują skystinančių medikamentų, kurie turi žalojantį poveikį virškinamąjam traktui. Tokią pačią išvadą patvirtino ir JAV mokslininkai.

Ozonas kraujyje oksiduoja riebalines medžiagas, kurios prilipusios prie arterijų sienelių skverbiasi į jas ir sudaro aterosklerotinę plokštelę. Ozonoterapinio poveikio dėka šie riebalai tirpinami, mažėja riebalinės plokštelės,  stabdomas aterosklerozės vystymąsis ir gerinamas kraujagyslės elastiškumas, o tuo pačiu ir kraujotaka jomis.

Ozonas aktyvina labai svarbius fermentus, tokius kaip gliutationperoksidazę, katalazę ir superoksidismutazę. Šie fermentai naikina organizme susidariusius laisvuosius radikalus, kurių perteklius  skatina širdies  ligų  ir kitų kraujotakos sutrikimų vystymąsį  bei vėžinių ląstelių atsiradimą.

Šiai dienai yra pakankamai įrodančių faktų, kad ozonoterapija puikiai tinka širdies ir kraujagyslių ligoms gydyti. Šios ligos dažniausiai sukelia mirtingumą ir invalidumą lyginant su kitomis, todėl ozonoterapija gali apsaugoti pacientus taikant ją ne tik gydymo tikslu, bet ir profilaktiškai.