LT | EN | RU

Susisiekite su mumis

Pavadinimas: UAB SVEIKATA IR OZONAS, Vilnius, Šeimyniškių 21,tel.; 868485504
El. p.: info@sveikatairozonas.lt
Ozonas- gamtos dovana sveikatai ir grožiui. Čia laukiamas kiekvienas, besirūpinantis savo sveikata.Taikomos nuolaidos.

Ozonoterapijos metodai

Ozonas į žmogaus organizmą gali būti įvedamas įvairiais būdais: pradedant nuo ozonuoto aliejaus išorinio naudojimo bei ozonuoto vandens ir aliejaus vidinio naudojimo iki ozono-deguonies mišinio tam tikros dozės leidimo po oda, į raumenis ar į veną. Koks ozonoterapinis metodas yra tinkamiausias ir efektyviausias pacientui, nustato gydytojas specialistas ozonoterapeutas. Kad pasiekti geresnių gydymo rezultatų, ozonoterapijos metodai yra skiriami keli vienu metu, pvz.; virškinimo sistemos ligos gydomos taikant intraveninį ar rektalinės insufliacijos metodą kartu su ozonuoto aliejaus ar vandens gėrimu, odos ligoms gydyti šalia intraveninio ozono įvedimo būdo rekomenduojama tepti pakenktas odos vietas ozonuotu aliejumi. Jums tik reikia pasitikėti gydytoju specialistu. 


Didžioji autohemoterapija

Didžioji autohemoterapija | 2012-06-12 11:05:18

Įvedamas intraveninis kateteris į paciento veną. Suleidžiama Sol. Heparini 0,5 - 1 ml (iki 5000 VV) į veną. Į specialų vienkartinį sterilų plastikinį maišelį, kuris prijungiamas prie kateterio, paimama 70-100 ml veninio kraujo. Tada ozonatoriumi pagaminamas ozono-deguonies mišinys, kurio koncentracija iki 40mg/l ir suleidžiamas į plastikinį maišelį bei  sumaišomas su krauju. Po to kraujas grąžinamas pacientui atgal į veną. Kateteris ištraukiamas, jo įvedimo vieta užspaudžiama tvarsčiu. Procedūros trukmė 25-30 min.

 

 Mažoji autohemoterapija

Mažoji autohemoterapija | 2010-07-27 18:19:26

 

Į 20ml talpos švirkštą pritraukiama 10 –15 ml ozono-deguonies mišinio. Į tą patį švirkštą, įvedus adatą į paciento veną, paimama 5-10ml veninio kraujo. Švirkšte esantis turinys gerai sumaišomas ir suleidžiamas pacientui į raumenis.Ozonuoto fiziologinio tirpalo infuzija

 

Paimama Sol. NaCh 0,9%-250ml. Ozonatoriaus pagalba šis tirpalas ozonuojamas. Naudojama 1-6mg/l ozono-deguonies mišinio koncentracija. Paruoštas ozonuotas tirpalas tuoj pat sulašinamas pacientui į veną . Procedūros trukmė 35-40 min.Ozono rektalinė insufliacija

Ozono rektalinė insufliacija | 2012-06-12 11:17:14

Ozono rektalinė insufliacija-tai ozono-deguonies mišinio tam tikros dozės suleidimas per specialų antgalį į tiesiąją žarną per išangę.Ozono-deguonies mišinio poodinė injekcija

Paruošiamas ozono-deguonies mišinys 5-10mg/l koncentracijos ir per insulininę adatą suleidžiamas į skausmingas vietas po oda (pvz.paravertebraliniai taškai, aplink skaudamą sąnarį).Į vieną skausmingą sritį suleidžiama 10-100ml ozono-deguonies mišinio. Tokiu pačiu metodu yra gydomas celiulitas, apibadomos trofinės ir kitos ilgai negyjančios žaizdos, pragulos, taip pagreitinamas jų gijimas.Gydymas ozonuotu aliejumi

Gydymas ozonuotu aliejumi | 2012-06-12 11:57:22

OZONUOTAS  ALIEJUS (išoriniam naudojimui)

Sudėtis: ozonidų tirpalas alyvuogių aliejuje, pagamintas iš rafinuoto alyvuogių aliejaus, praleidžiant pro jį ozono ir deguonies mišinį.Prisotinimo dozė 800-1000ml/l.

Farmokologinės savybės:priešuždegiminis, antialerginis, baktericidinis, priešgrybelinis, priešvirusinis poveikis.

Indikacijos ir vartojimas:

Odos ligoms gydyti                                                            

 Neurodermitas, egzema, atopinis dermatitas, psoriazė, grybeliniai susirgimai , pėdų, tarpupirščių problemos (tepti pakitusią odą 2-5 kartus/dieną), Herpes  (tepti 2kartus/dieną iki bėrimų atsiradimo), Pūliniai bėrimai (tepti aplink bėrimą), trofinės opos, pragulos  (vietinės aplikacijos 2-3k/d granuliacijos stadijoje, nedėti ant šlapiuojančios žaizdos)

Ginekologinės ligos                                                               

 Uždegimai (makšties, kiaušidžių), bakterinė vaginozė,  Herpes lytiniuose organuose, kandilomos (mazgelių susidarymas),  nemalonaus kvapo panaikinimas (naudoti vietinėmis aplikacijomis ar suvilgytą tamponą į makštį 1-2 kartus/dieną 8-10 dienų)                                                                                                                                                                            

Kosmetologija                                                                            

Celiulito mažinimui  (masažui), suskeldėjusių, sausų kulnų priežiūra  (tepti), senstančiai odai ir raukšlių mažinimui (kaukė 30-40min. 10 dienų, vėliau 2k/sav.) , po dušo nenusausinus kūno odos ištepti labai nedideliu kiekiu ir gerai įtrinti  (sausai, vystančiai, pleiskanojančiai ar kitų problemų turinčiai oaadai vietoj parfumuotų kūno losjonų ar pienelių).                                                       

Stomatologija                                                                           

 Dantenų uždegimas, paradontozė, burnos ertmės opos  (ištepti dantenas, burnos gleivinę 3-5 kartus/dieną)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Šalutinis poveikis: nepastebėtas

Laikymas ir galiojimo laikas:

Laikant tamsioje vietoje kambario temperatūroje  galioja 3-4 mėn., šaldytuve-2 metus. Kiekis 10, 20, 30, 50, 100ml.

 

OZONUOTAS ALIEJUS (vidiniam naudojimui)

Sudėtis: ozonidų tirpalas alyvuogių aliejuje, pagamintas iš rafinuoto alyvuogių aliejaus, praleidžiant pro jį ozono ir deguonies mišinį. Prisotinimo dozė 300mg/l.

Farmokologinės savybės:priešuždegiminis, antialerginis, baktericidinis, priešgrybelinis, priešvirusinis poveikis.

Indikacijos ir vartojimas:

Virškinamojo trakto ligoms gydyti: stemplės, skrandžio bei dvylikapirštės žarnos uždegimams, erozijoms, opoms gydyti, Helicobakter pylori bakterijai naikinti, kepenų ir tulžies pūslės bei tulžies latakų uždegimui gydyti, juose gyvenančioms bakterijoms, pirmuonims naikinti, plonojo bei storojo žarnyno uždegimams gydyti (ypač kolitams), disbakterijozei, antibiotikų ar kitos priežasties sukeltam viduriavimui slopinti.

Įvairių ligų gydymui ir profilaktikai atskirai ar kartu su kitais ozonoterapijos metodais.

Organizmo imuninės sistemos stiprinimui  (pagal gydytojo nurodymą vartojant didesnėmis dozėmis ir ilgesnį laiką )

Ozonuotas aliejus yra buteliukuose laisva forma po 100, 200 ir 500 ml, vartojamas pradžioje po 1 arbatinį šaukštelį 2-4 k/d 20-30 min. prieš valgį, palaipsniui dozė didinama iki 1 valgomojo šaukšto 2-4 k/d 20-30 min. prieš valgį. Kapsulėmis vartojamas po 1-2 kapsules 2-3 k/d. Gydymosi pradžioje gali būti atsirūgimai ozono kvapu, tačiau vėliau tai praeina.Jūsų vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Pastabos:

Žinutė:


Įveskite tekstą iš paveikslėlio