Lieknos istorijos, Category: Lieknėjimo istorijos

Lieknos istorijos

riebalų lieknėjimas kaip įgyti valios norą numesti svorio

Print Pasaulyje daug skanaus maisto, bet nebūtina jo viso suvalgyti! Monika tai buvo pamiršusi. Monika pradėjo lauktis bebaigdama ą klasę.

Lieknos šlaunys per 30 dienų. Paprasta ir veiksminga programa Jūsų formoms padailinti

Jauna ir lieknutė mergina nuo savo 53 kilogramų sugebėjo pasiekti visus 90! Pasirodo, čia kaltas mylintis tėtis, nuolatos raginęs dukrą valgyti. Jos mama buvo išvažiavusi dirbti į Londoną. Pradėjusi lauktis, Monika iš pradžių nieko tėvams nesakė.

Lieknos istorijos

Iki penkto nėštumo mėnesio buvo lieknutė, niekas nė nesuprato, kad ji ruošiasi tapti mama. Sėkmingai išlaikiusi abitūros egzaminus, mergina įstojo į universitetą. Po tokios nervinės įtampos leido sau atsipalaiduoti. Jam didžiausias malonumas po darbo užeiti į prekybos centrą ir pripirkti visokio skanaus maisto.

Pamatęs, kad man pasitaisė apetitas, ir aš mielai lieknos istorijos prie jo vakarinių puotų, tėtis labai apsidžiaugė. Susėsdavome dviese prie televizoriaus, ir šluodavome viską iš eilės: vištų šlauneles, pyragus, šokoladą, lieknos istorijos dievinamas bandeles, silkę… Varškę keitė mėsa, pyragus — vėl kas nors sūraus.

Lieknėjimo istorija. Nepasiduokite gurmanų gundymams

Vakarienė būdavo tikras maisto kratinys iš mažiausiai patiekalų. Aš tuo metu valgiau ne už du, o už tris — ir viskas buvo be galo skanu.

Ar ibs gali priversti mesti svorį svorio metimas apie savižudiškas mintis

Mamos šalia nebuvo, kuri mane bent kiek pristabdytų. O gydytoja prižiūrėjo gana atmestinai. Jai niekas nekliuvo; nei šuoliais augantis svoris, nei padidėjęs apetitas. Konsultacijos vykdavo gana formaliai. O mano apetitas tik augo.

Istorija ir metodikos esmė

Pavakarieniavusi su tėčiu, vakare dar važiuodavau su draugu į kavinę. Ir tai dar ne viskas!

numesti svorio, bet likti kreivi ar papajos numeta svorio?

Grįždami namo su draugu užsukdavome į degalinę traškučių su kola. Apie savo padėtį Monika pirmiausia pranešė mamai į Londoną, o ta paskambino ir pasakė tėčiui, iki 7 mėnesio nė nenutuokusiam, kad dukra nėščia.

Jau gimdymo namuose Monika palengvėjo 13 kilogramų. Likusiais atsikratė per pusantro mėnesio.

Lieknos istorijos.

Jai didžiausias stimulas buvo vėl įlįsti į gražius drabužėlius, kurių prisiųsdavo mama. Prižiūrėdama mažąjį sūnelį Aiduką, Monika sublogo iki 49 kilogramų be jokių dietų ar sporto klubų.

Svarbi informacija