Liekna sara

Liekna su sara

ar palaimos medžiotojo žmona numetė svorio

Norite būti liekna ir sveika? Tam užteks tik 15 minučių kasdien Liekna sara Turinys Dabar skirti vos 15 minučių pokyčiams, o ne žadėti tai padaryti kada nors, kai bus daugiau laisvo laiko, nuo pirmadienio ar nuo kito mėnesio pirmos dienos.

ar galite numesti svorio, o ne riebalus?

Į šią knygą sudėjau motyvus, paaiškinimus ir įgyvendinamus patarimus, kuriuos galima atlikti šią akimirką, o ne laukti rytojaus. Norėjau, kad šią knygą galėtų skaityti ir tas, kuris viską žino apie lieknėjimą, ir tas, kuris nieko nenusimano apie sveiką mitybą.

numesti svarus pasverti

Vaida Kurpienė - mitybos specialistė, viena pirmųjų Lietuvoje pradėjusi garsiai kalbėti liekna sara tai, kad norint atsikratyti antsvorio, reikia Pati liekna sara kartą lieknėjusi ir vėl priaugusi nemenko antsvorio, paruošė programą, kuri moko ne badauti, bet laikytis tinkamo mitybos režimo, ne kankinti save, bet išsiugdyti naujus įpročius, ne barti save už suvalgytą pyragėlį, o pagirti už tai, kad suvalgei TIK vieną vietoje trijų Vaidos Kurpienės sveikos mitybos kursus bei seminarus jau išklausė tūkstančiai žmonių, ji teikia asmenines konsultacijas, rengia mitybos planus, rašo straipsnius spaudai, liekna sara dažna televizijos laidų dalyvė.

Rašyti komentarą.

kūno lieknėjimas komentaras

Svarbi informacija