LT | EN | RU

Susisiekite su mumis

Pavadinimas: UAB SVEIKATA IR OZONAS, Vilnius, Šeimyniškių 21,tel.; 868485504
El. p.: info@sveikatairozonas.lt
Ozonas- gamtos dovana sveikatai ir grožiui. Čia laukiamas kiekvienas, besirūpinantis savo sveikata.Taikomos nuolaidos.

Kokios ligos gydomos ozonu?


Širdies ir kraujagyslių ligos

Širdies ir kraujagyslių ligos | 2010-07-28 12:16:51

Ozonas nėra eksperimentinis vaistas. Jis yra vartojamas nuo I pasaulinio karo. Ilgametė praktika ir patirtis gydant milijonus žmonių įvairiose pasaulio šalyse įrodė, kad ozonas yra efektyvus ir saugus. Nesuteikti pacientui galimybės gydytis ozonu reiškia nepadėti besikreipiančiam pagalbos.

Širdies ir kraujagyslių sistemos ligos

Šioms ligoms gydyti ozonas yra naudojamas daugiau kaip 40 metų. Taikant įvairius ozonoterapijos metodus ozonu gydomi širdies stenokardiniai priepuoliai, ritmo sutrikimai, širdies ir galvos smegenų infarktai, padidintas AKS, širdies nepakankamumas, padidintas cholesterolio kiekis, aterosklerozė ir kitos ligos, kurios atsiranda dėl sutrikusios kraujotakos. Ozonas pagerina deguonies atsipalaidavimą iš ląstelių, pagerina kraujotaką, didina ligonio fizinį aktyvumą. Pastebėta, kad po ozonoterapijos kurso (6 – 8 procedūrų) fizinis aktyvumas padidėja 8 – 12%, ypač pagerėja širdies darbas fizinio krūvio metu, sumažėja tachikardija. Gydant stenokardinius širdies skausmus Kuboje ozonoterapija taikoma kaip įprastinis gydymo būdas jau daug metų. Pacientams žymiai suretėja stenokardinių skausmų priepuolai, o kartais net išnyksta, sumažėja dusulys, jie jaučiasi energingesni ir stipresni, gali atlikti didesnį fizinį krūvį. Ozonas, aktyvindamas raudonuosius kraujo kūnelius (eritrocitus),  pagerina jų metabolizmą, todėl daugiau išsiskiria adenozintrifosfato ( ATF - tai organizmo energija) ir daugiau deguonies patenka į žmogaus audinius. Ypač tai svarbu tiems pacientams, kurių audiniai ilgą laiką stokojo deguonies dėl vienokių ar kitokių priežasčių (sergant širdies, plaučių ligomis, cukriniu diabetu ir kt.).

Ozonas keičia kraujo struktūrą ir gerina jo tekėjimą venomis ir arterijomis. Jo dėka pakinta eritrocitų membranos elektrinis krūvis, todėl nebesusidaro vadinamieji “monetiniai stulpeliai”, kurie gali užkimšti smulkias kraujagysles, tuo pačiu padidėja eritrocitų lankstumas ir elastiškumas, jie geriau prateka pro smulkiąsias ar aterosklerozės pažeistas kraujagysles. Šio poveikio pasekoje širdis, smegenys ir kiti gyvybiškai svarbūs organai geriau aprūpinami deguonimi, pagerėja jų veikla.

Anglijos gydytojai pastebėjo, kad nedidelės ozono dozės mažina trombocitų agregaciją (sulipimą), dėl ko kraujas tampa skystesnis, nebereikia vartoti kraują skystinančių medikamentų, kurie turi žalojantį poveikį virškinamąjam traktui. Tokią pačią išvadą patvirtino ir JAV mokslininkai.

Ozonas kraujyje oksiduoja riebalines medžiagas, kurios prilipusios prie arterijų sienelių skverbiasi į jas ir sudaro aterosklerotinę plokštelę. Ozonoterapinio poveikio dėka šie riebalai tirpinami, mažėja riebalinės plokštelės,  stabdomas aterosklerozės vystymąsis ir gerinamas kraujagyslės elastiškumas, o tuo pačiu ir kraujotaka jomis.

Ozonas aktyvina labai svarbius fermentus, tokius kaip gliutationperoksidazę, katalazę ir superoksidismutazę. Šie fermentai naikina organizme susidariusius laisvuosius radikalus, kurių perteklius  skatina širdies  ligų  ir kitų kraujotakos sutrikimų vystymąsį  bei vėžinių ląstelių atsiradimą.

Šiai dienai yra pakankamai įrodančių faktų, kad ozonoterapija puikiai tinka širdies ir kraujagyslių ligoms gydyti. Šios ligos dažniausiai sukelia mirtingumą ir invalidumą lyginant su kitomis, todėl ozonoterapija gali apsaugoti pacientus taikant ją ne tik gydymo tikslu, bet ir profilaktiškai.Vėžys ir ozonas

Vėžys ir ozonas | 2012-06-12 12:11:39

Vėžys ir ozonas

Vėžio gydymas ozonu yra viena iš labiausiai ginčytinų temų. Dauguma ligonių pradeda gydymąsi ozonu, kai jau nebepadeda kiti gydymo metodai. Tačiau tada jau būna per vėlu, nes liga žymiai pažengusi ir įsisenėjusi.

Pirmieji šioje srityje pradėjo dirbti mokslininkai JAV. Jau 1980 metais buvo skelbiami pirmieji straipsniai apie teigiamą gydymo efektą ozonu pelėms, sergančioms pieno liaukų karcinoma . Vašingtono universiteto gydytojai nustatė, kad 8 dienas veikiant ozonu vėžines ląsteles, paimtas iš plaučių, krūtų ir gimdos, jų augimas buvo pristabdytas, o sveikų ląstelių vystymuisi įtakos neturėjo. Tai paaiškinama tuo, kad vėžinės ląstelės nesugeba atlaikyti ozono sukeliamo oksidacinio poveikio. Pirmasis su žmonėmis pradėjo dirbti vokiečių chirurgas Jochim Varro. 1983 metais jo paskelbtų darbų rezultatai abstulbino visą pasaulį. Jis teigė, kad vėžio atsiradimui turi įtakos ne virusai ar bakterijos, o pačiame organizme dėl metabolizmo sutrikimų atsiradusios ir susvetimėjusios (suvėžėjusios) ląstelės. Gydant ligonius ozonu pastebėta, kad:

 1. Sumažėja spindulinio ar cheminio gydymo pašalinis veikimas, ligoniai geriau jaučiasi..
 2. Vėliau recidyvuoja (atgyja) vėžys ar atitolinamas metastazavimo (išsisėjimo) į kitus organus laikas.
 3. Prailgėja išgyvenamumas ir geresnė prognozė net tiems ligoniams, kurie jau nebeoperuotini, kurie nepakelia spidulinio ar cheminio gydymo dėl jų pašalinio veikimo.
 4. Dauguma ligonių po operacinio ar kito gydymo taikant ozonoterapiją gretai atgauna jėgas, gali grįžti prie įprastinio darbo ir gyvenimo režimo.

Kubos ir europos tyrinėtojai nuo 1990 metų naudoja ozonoterapiją kaip papildomą gydymo priemonę šalia tradicinio vėžio gydymo. Kubos ozono centro mokslininkai bendradarbiaudami su ligoninių gydytojais taikė ozono rektalines insufliacijas pacientams sergantiems prostatos vėžiu, kurie tuo pačiu metu buvo gydomi cheminiais vaistais ir šešias savaites spinduline terapija. Tiems, kurie nebuvo gydomi ozonu,84% pacientų stebėti pašaliniai reiškiniai (spindulinis dermatitas, cistitas ir proktitas), o „ozono“ grupės pacientams tik 52%. Po mėnesio, baigus gydymą, ozonu negydomiems ligoniams prostatos specifinis antigenas sumažėjo iki 10mg/ml 52%, o gydytiems ozonu - 92%. Gydytojai akušeriai-ginekologai iš Nižnij Novgorod Medicinos akademijos ozonu gydė moteris, sergančias kiaušidžių vėžiu ir vartojančias cheminį vaistą. Pastebėta, kad tos moterys, kurioms buvo taikyta ozonoterapija, jautėsi žymiai geriau, mažiau pykino ir vėmė, geriau miegojo, pagerėjo apetitas. Be to šioms moterims nustatytas humoralinį imunitetą stiprinantis poveikis, suaktyvėjusi apsauginė sistema. Ispanijos gydytojai gavo labai gerus rezultatus gydant ozonu spindulinį cistitą- kraujavimas iš šlapimo pūslės sustojo. Italų gydytojas Velio Boči nustatė, kad vėžinės ląstelės, skirtingai nei sveikosios, bujoja hipoksinėje (mažai deguonies turinčioje) aplinkoje. Todėl gydymas ozonu, kurio metu audiniai gauna padidintą kiekį deguonies, kontroliuoja bei pristabdo vėžio vystymąsį bei augimą. Nors daug gerų rezultatų pasiekta taikant ozono terapiją sergantiems vėžiu ir įrodytas ozono teigiamas efektas, vis tik  dauguma tradicinės medicinos gydytojų į tai žiūri skeptiškai. Velio Boči teigia, kad sunkiai sergantiems ligoniams tikrai jau nebegali padėti joks gydymas, tačiau esant galimybei, jis rekomenduoja taikyti ozonoterapiją pačioje gydymo pradžioje kartu su kitais gydymo metodais. Gydytojas įsitikinęs, kad dauguma pacientų turėtų geresnius gydymo rezultatus, ir apgailestauja, kad onkologai jam niekada neleido atlikti tyrimų. Daugumoje europos šalių ozonoterapija sėkmingai taikoma gydant vėžį ir dešimtys tūkstančių ligonių pagerėja ar net pasveiksta, o šimtai amerikiečių pradeda pripažinti teigiamą ozono poveikį gydant vėžiu sergančius pacientus.Virškinimo sistemos ligos (gastroenterologija)

 

Ozonoterapija pasižymi dideliu efektyvumu gydant įvairias uždegimines virškinamojo trakto ligas, tokias kaip skrandžio, tulžies pūslės, storojo žarnyno. Ozonas pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, organizmo imuninės sistemos stiprinimu, kraujotakos gerinimu, nuskausminamuoju poveikiu. Be to ozonas veikia bakteriocidiškai, todėl yra skiriamas Helicobakter pylori (bakterija, gyvenanti skrandyje, dvylikapirštėje žarnoje) naikinimui kartu su kitais medikamentais ir monoterapijai.Ši bakterija ypač dažnai randama sergant dvylikapirštės žarnos opalige (96%), skrandžio opalige (75%), skrandžio vėžio atveju (50%). Sergant atrofiniu gastritu, kai nustatoma skrandžio gleivinės išplonėjimas) ir esant H.pylori ypač svarbu naikinti bakteriją, nes gali išsivystyti skrandžio vėžys. Rekomenduojama vartoti ozonuotą aliejų ar vandenį (gerti), skiriama didžioji autohemoterapija (DAHT), ozonuoto fiziologinio tirpalo intraveninė infuzija (OFT), mažoji autohemoterapija (MAHT), ozono-deguonies mišinio insufliacijos į tiesiąją žarną.

Hepatitas- tai uždegiminė kepenų liga, kurią gali sukelti įvairūs faktoriai: alkoholis, medikamentai, chemikalai, virusai, nutukimas ar kt. Pirmiausia turi būti nutrauktas kepenis žalojantis faktorius, mažinamas nutukimas. Ozono terapija teigiamai veikia pagerindama kepenų kraujotaką, suaktyvindama kepenų ląstelių veiklą, dėl to mažėja  toksinų, gerėja baltymų gamyba ir kitos kepenų funkcijos. Jei hepatitą sukėlė B ar C virusas, ozonas veikdamas virusocidiškai stabdo viruso dauginimąsi, o tuo pačiu mažina viruso žalojantį poveikį kepenų ląstelėms.

Lėtinės uždegiminės storojo žarnyno ligos-tai įvairūs kolitai (mikroskopiniai, kolageniniai, opiniai), Krono liga, taip pat gydomos ozonu. Ligos paūmėjimo metu ozonoterapija derinama su konservatyviu ( medikamentiniu) gydymu, o remisijos palaikymui-kaip monoterapija. Ozonas, veikdamas priešuždegimiškai, mažina uždegimą žarnos gleivinėje,  stimuliuoja imuninę sistemą, pailgėja remisijos (pasveikimo) trukmė, ligos paūmėjimai būna lengvesnės formos, trumpiau tęsiasi. Labai dažnai chronišką kolitą lydi disbakteriozė. Ozonas normalizuoja žarnyno mikrobinę pusiausvyrą, nesukelia nepageidaujamo poveikio normaliai žarnyno florai. Taikoma DAHT, OFT, MAHT, ozono-deguonies mišinio insufliacijos į tiesiąją žarną. Papildomai skiriama gerti ozonuoto aliejaus.

Ozonoterapija pasižymi dideliu efektyvumu gydant disbakteriozę, antibiotikų sukeltus viduriavimus ir kitas infekcines žarnyno ligas. Ozono poveikyje normalizuojama mikrobinė pusiausvyra žarnyne.

Jei ligonio išmatose randami parazitai (askaridės, spalinukės, pirmuonys ir kt. ar jų kiaušinėliai-ypač tinka gerti ozonuotą aliejų, taikyti ozono-deguonies mišinio insufliacijas į tiesiąją žarną.Ozonas kitiems atvejams

Ozonas kitiems atvejams | 2012-06-12 12:16:17

Ozonas sportuojantiems

Ozonoterapija  pagerina  sportininkų rezultatus iki 30%. Sportininkams ozonoterapijos nauda ne tik tokia, kad aprūpina  audinius deguonimi, bet ir pagreitina adenozintrifosfato gamybą, kuris reikalingas organizmo energijai palaikyti ir jėgų atstatymui po fizinio krūvio. Be to, ozonas sulėtina  anaerobinę cukraus fermentaciją ir pieno rūgšties susidarymą raumenyse, todėl apsaugo nuo raumenų skausmo, po fizinio pervargimo oraganizmas greičiau atsistato.

Ozonas gerai sveikatai palaikyti

Šiuolaikinė medicina daugiau dėmesio skiria ligų gydymui nei stiprios sveikatos palaikymui. Progresyvių idėjų šalininkai įsitikinę, kad trumpalaikiai ozonoterapijos kursai sustiprina apsaugines organizmo funkcijas, kurių dėka žmogaus organizmas sėkmingai kovoja su virusinėmis, bakterinėmis ar grybėlinėmis ligomis, su degeneraciniais susirgimais tokiais kaip artritas, širdies ligos, diabetas. Žmogus mėgaujasi ilgesniu, kokybiškesniu ir sveikesniu gyvenimu. Profilaktika kainuoja mažiau, o ligų gydymas yra brangus, varginantis ir ne visada pilnai pasveikstama.

Kaip ozonoterapija tarnauja sveikam senėjimui?

 1. Stimuliuoja kapiliarinę kraujotaką, aktyvina angiogenezę ( smukiųjų kraujagyslių formavimąsį).Todėl apsaugo nuo kapiliarų tankio sumažėjimo, raumenų masės nykimo, kolageno odoje mažėjimo, odos raukšlėjimosi.
 2. Gerina audinių metabolizmą, aktyvina antioksidantiniu fermentus, stiprina antioksidacinę apsaugą.
 3. Stimuliuoja azoto oksido išsiskyrimą
 4. Reguliuoja kraujagyslių tonusą

 

 

Mityba ozonoterapijos efektui palaikyti

 1. Kiekvieną rytą suvalgyti puodelį avižinių dribsnių ar košės (grikių, ryžių, perlinių kruopų).
 2. Vengti cukraus ir miltinių patiekalų.
 3. Kasdien suvalgyti du puodelius šviežių ir du puodelius troškintų daržovių.
 4. Kasdien suvalgyti vieną puodelį šviežių vaisių.
 5. Vartokite tik tokius riebalus:saulėgrąžų aliejų,alyvuogių aliejų, arachisų aliejų. Blogiausi riebalai jūsų organizmui-margarinas ir neprisotinti augaliniai aliejai.
 6. Kavos sumažinkite iki vieno puodelio, įpraskite gerti žolių arbatą.
 7. Pagrindiniai valgymai turi būti pusryčiai ir pietūs, o vakarienė turi būti labai lengva ir negausi.
 8. Per savaitę suvalgykite 5 porcijas vištos, kalakuto ar žuvies, o kiaulienos ir jautienos tik  labai retai.
 9. Kiaušinių ir pieno produktų valgykite kiek norite.
 10. Nemaišyti vaisių ir jų sulčių su baltymais (mėsa, kiaušiniai, pieno produktai), nes kaupsis dujos žarnyne.
 11. Maistą pagardinkite specialia druska, kurios sudėtyje yra kalio, natrio, kalcio, magnio.
 12. Valgykite su gera nuotaika, neskubėdami, tai padės geriau virškinti


Kvėpavimo sistemos ligos