Cdl svorio

Nacionalinis Jungtinių Amerikos Valstijų atlasas, m.

  • CDL įgūdžiai ir žinių testavimas Ohajas
  • LED Įprasta forma | PHILIPS specifikacijos
  • Xbody svorio netekimas
  • Komercinės vairuotojo pažymėjimai ir besimokančiojo leidimai paprastai yra griežtai reguliuojami visose valstybėse, o Ohajas nėra išimtis.

Kovo 3 d. CDL reikalauja daugumai didžiųjų komercinių transporto priemonių eksploatuoti.

Versti aprašą atgal į anglų Jungtinės Valstijos. Keep in mind that the CDL classification you apply for will determine not only the type of vehicle you are allowed to drive, but also which endorsements you may be required to obtain. Here is a breakdown for each CDL classification and the examples of vehicles you may be allowed. A Class A commercial driver's license is required to operate any combination of vehicles with a gross combination weight rating GCWR of 26, lbs.

Daugeliu atvejų jūs net negalite kreiptis dėl darbo komercinėse krovininėse transporto priemonėse. Transporto priemonės, kurioms reikalingas CDL Ohajas mano, kad bet kokia transporto priemonė, kurios svoris viršija svarų, yra "didelis", todėl vairuotojas turi turėti galiojantį ir dabartinį CDL, kad jį valdytų.

Priekabų atveju tai yra bendras svoris, kuris skaičiuojamas, jei vilkikas ar vilkikas sveria cdl svorio svarų arba daugiau.

Jei autokrautuvas turi "F" ženklą ir vežamas pavojingomis medžiagomis, joms netaikomi svorio apribojimai - reikalingas CDL. Norint eksploatuoti mokyklos autobusą ar kitą transporto priemonę, skirtą vežti daugiau nei 16 keleivių, reikalingas CDL, taip pat visos transporto priemonės, kurias Federalinė transporto priemonių saugos tarnyba apibrėžia kaip komercinę.

Komercinių besimokančiųjų leidimo reikalavimai Jums reikės dabartinės Ohio vairuotojo pažymėjimo ir jums turi būti bent 18 metų, kad galėtumėte kreiptis dėl Ohajo CLP. Jūs turite būti nuolatinis JAV gyventojas ar pilietis.

Related Content

CLP galioja šešis mėnesius ir gali būti atnaujintas vieną kartą. Tai leidžia jums vairuoti komercinės transporto priemonės tipą, kurį nurodėte savo paraiškoje greitkeliu, jei kartu su juo yra CDL turėtojas. Tam tikrą transporto priemonės tipą, kurį vairuojate, turėtojas turi patvirtinti "Ohio BMV". Komercinio vairuotojo pažymėjimo reikalavimai Jūs turite išlaikyti žinių testą kiekvienam transporto priemonės tipui, kurio norėtumėte gauti vairuotojo pažymėjimą, kad galėtumėte pereiti nuo savo CLP ir tai yra CDL apribojimai.

  1. CDL įgūdžiai ir žinių testavimas Ohajas - Karjeros Planavimas
  2. Kokios yra CDL daugiapakopių išcentrinių siurblių produkto savybės?

Jūs taip pat turite išlaikyti įgūdžių testą, ir jūs esate atsakingas už transporto priemonės bandymą. Tai turi būti tokio paties tipo, kad jūs ieškote licencijos veikti.

cdl svorio

Įgūdžių testas apima manevringumą ir kelių bandymą, taip pat patikrinimą prieš išvykimą. Taip pat reikalingas vizijos testas cdl svorio vizos atsisakymas iš federalinės vyriausybės.

Jums gali tekti atlikti papildomus bandymus, jei po CDL gavimo norite jį atnaujinti arba atnaujinti.

cdl svorio

Kur eiti į testavimą Jūs galite eiti į bet kurią vairuotojo egzaminų stotį Ohio, kad galėtumėte išbandyti savo žinias. Įgūdžių testą galima atlikti valstybinėse įstaigose arba bandymų vietoje, kurią valdo valstybės patvirtinta trečioji šalis. Tai trunka šiek tiek daugiau, jei norite atlikti bandymą trečiosios šalies vietoje.

cdl svorio

Svarbi informacija